Online prezentace
pro podnikatele

Vyrobíme pro vás jednoduchou online vizitku pro prezentaci vašich služeb.

Jednoduchá webová online vizitka

Pro koho je vhodná online vizitka?

  • realitní makléři a finanční poradci
  • malé firmy
  • advokáti
  • kreativci, jako jsou designeři, grafici, fotografové a hudebníci
  • studenti a absolventi škol
  • bloggeři, influenceři, spisovatelé
alesbogocz.cz

Vždy „po ruce“

Díky webové online vizitce, budou vaše kontakty a informace dostupné 24/7. Klienti vás tak vždy najdou, aniž by museli hledat klasickou tištěnou vizitku.

Interaktivita a dynamický obsah

Webové vizitky umožňují přidávat interaktivní prvky, jako je přehrávání videí, formuláře pro získávání kontaktů nebo online chatování. Tyto prvky mohou zlepšit zapojení návštěvníků a usnadnit tak komunikaci.

Kdykoli můžete jednoduše upravit veškerý obsah (text, fotografie, videa, …), aniž byste museli tisknout novou sadu vizitek.

Statistiky a analytiky

U webových online vizitek, stejně jako u klasických webových stránek, můžeme sledovat statistiky návštěvnosti a chování uživatelů. Můžete tak získat informace o tom, kolik lidí navštívilo vaši vizitku, jak dlouho na ni zůstali, na které odkazy klikli apod. Tyto statistiky vám umožní lépe porozumět zájmu vašich potenciálních klientů.

Možnosti sdílení

Webové vizitky lze snadno sdílet prostřednictvím odkazů, e-mailů, sociálních sítí nebo QR kódů. To usnadňuje distribuci vašich profesních informací a umožňuje ostatním snadno vás najít a kontaktovat nebo vás doporučit dalším lidem.

Kolik to bude stát?

Webové vizitky stojí od 9 900 Kč bez DPH. Pokud máte zájem zájem se odlišit individuální grafikou, pak nabízíme webové vizitky na míru s individuální grafikou. Zde se cena pohybuje v řádech desítek tisíc.

Jak rychle webovou vizitku připravíme?

Pokud máte připravené veškeré podklady, jako jsou texty, obrázky apod. a máte již vyřešenou doménu a hosting, můžeme jednoduchou webovou vizitku připravit do jednoho dne.

Je v ceně webhosting a doména?

V ceně webových stránek není webhosting ani doména. Doménu (např. pepafranta.cz) má ve správě vždy klient. Může využít jakéhokoli registrátora  domén. Hosting doporučuji svěřit firmám zabývajícím se webhostingem např. firmu WP-Hosting.

Chci podobnou webovou vizitku

Líbila by se Vám podobná webová vizitka?
Tak nám napište nebo zavolejte.

Budeme vás kontaktovat a domluvíme si s vámi schůzku. Věříme, že dokážeme pomoct i vám.