Online prezentace
pro realitní kanceláře, makléře a developery

Pracujete jako realitní makléř, nebo rozjíždíte developerský projekt? Potřebujete moderní webovou prezentaci nebo podpořit svůj online marketing? U nás jste na správné adrese.

Webové stránky pro realitní kanceláře a makléře

Ať už vlastníte realitní kancelář, nebo pracujete sám na sebe jako realitní makléř, pomůžeme vám s online prezentaci. Vytváříme webové stránky ve dvou variantách. Webové stránky na míru s jedinečnou grafikou, na kterých pracuje celý tým. Tyto stránky jsou sice dražší, ale přizpůsobí se dokonale vašim přáním a potřebám. Další variantou jsou webové stránky postavené na šabloně. Jedná se o graficky předpřipravené řešení, které barevně propojíme s vaší firemní identitou a naplníme obsahem. Spuštění stránek ze šablony je rychlé a levnější.

Jolana Urbišová

Napojení na realitní software

Víme, že většina makléřů používá ke své práci denně realitní software. Ať už je to např. Realman nebo třeba Urbium. Naše webové stránky dokážeme napojit na váš stávající realitní systém. Své nabídky nemovitostí tak můžete dále vytvářet a spravovat tak, jak jste zvyklí. 

Weby pro developerské projekty

Interaktivní výběr budov, podlaží, bytových jednotek, ale i propracované detaily bytů s designem na míru. Dokážeme vytvořit moderní prezentaci vašeho developerského projektu a pomoct vám tak s prodejem bytů.

Od vizitky po polep kanceláří

Pomůžeme vám i v úplných začátcích. Připravíme kompletní vizuální identitu realitní kanceláře. Vizitky, brožury, letáky a další. Vše ve spolupráci s našimi grafiky a copywritery. Dokážeme zajistit také polepy kanceláře nebo mobilní či statické billboardy. Více informací vám poskytne náš Matěj.

terezaconova.cz

S naším webem jedničkou na trhu!

Ať už si vyberete šablonu, nebo web na míru, obě varianty budou skvěle fungovat. To ví např. Roman Hulva, který se stal v roce 2021 Realiťákem roku, nebo Tereza Cónová, která klade důraz na špičkovou prezentaci a propracovaný marketing.

Ukázky dalších realitních webů z naší dílny