Reference

Referenční webové stránky.

Spokojený klient je u nás na prvním místě. Rádi bychom Vám představili několik projektů, na které jsme hrdí.

BMW CarTec Group

Další z webu na míru postavený na systému WordPress. V rámci výroby jsme připravili celkem tři weby – BMW vozy, MINI a BMW Motorrad. Web je napojen na interní systém klienta. Díky tomu si kompletní správu vozů řeší klient.

Editace webu

Napojili jsme všechny obsahové prvky na administraci WordPressu. Správu vozů si klient řeší skrz vlastní interní systém.

Multisite

Jedná administrace, tři weby. Kompletní správa uživatelů a obsahu.

CARTEC GROUP BMW
Manuvia

Manuvia Group

Webové stránky a portál s propracovanou filtrací pracovních nabídek, a to včetně sekce pro klienty, kde mají možnost vytvářet vlastní životopis.

Klientská sekce

Možnost registrace a úpravy vlastního profilu s funkcemi jako je hlídací pes pracovních nabídek nebo tvorba vlastních životopisů.

Napojení na interní systém klienta

Pracovní portál s pokročilou filtrací, který prezentuje pracovní nabídky z interního systému klienta.

Rezidence Stodolní

Web na míru postavený na systému WordPress. Možnost interaktivního prohlížení bytových jednotek prostřednictvím vizualizací a půdorysů jednotlivých pater. Uživatelsky přívětivá filtrace umožňuje snadný výběr konkrétního bytu s podrobným popisem. Vše je napojeno na administraci, aby měl klient možnost spravovat obsah stránek sám.

Čistý design

Čistota, přehlednost a jednoduchost. Hlavní body, kterými jsme se při návrhu řídili.

Editace webu

Napojili jsme všechny obsahové prvky na administraci WordPressu.

Rezidence Stodolní
namaledivy.com

Cestovní agentura Na Maledivy

Webové stránky na míru zaměřené především na design. Zde si opravdu grafik vyhrál a navrhl web, který uživatele přenese na nádherné Maledivy. 

Rychlost stránek

Načítaní webových stránek se nám podařilo dostat na hodnotu 0,3 s. Škoda, že se stejně rychle nedokážem dostat na Maledivy 🙂

Interaktivní mapa

Na stránkách jsme navrhli a vytvořili interaktivní mapu, díky které má uživatel lepší přehled o umístění ostrova.

Další námi vyrobené projekty

nabidkyprace.manuvia.com
newdimension.cz
poolmont.com
naskmen.cz
Hogofogobistro.cz
bydleninapotocni.cz
Furniturecluster
r-industry
witkowitzenvi.pl
tempos.cz
luckydate.cz
Fiberpro
jarmilasulkovska.cz
veronikapmu.cz
letsport.cz
michalhruby.cz
solveo-solutions.com
linkcity.cz
vikendovetabory.cz
bova-vojkovice
Ing. Tomáš Wilkonský
Rezidence Chrudimpark
blog.technistone
onlinedoucko.cz
vojtechvajda.cz
Jatoma.cz - protihluk.cz
stolarstviales.cz
michalkoric.cz
tynova.cz
avatar-project.cz
realitniklinika.cz
h2forum.msk.cz
sustainavision.cz
targetty.com
HORŇÁK REALITY
oyers.law
elcompany
Petr Holíček
vykup-konzoli.cz
artdesign-chaloupka.com
ivgcz.cz
kolka.bmwcartec.cz
filipklumpar.cz
alesbogocz.cz
eshop.poolmont.cz

Kdo jsou naši klienti?

Co o nás napsali naši klienti?

Jednoho den jsem byl požádán o referenci o pana Týna se slovy, ať je jakákoli jen ať je z mé hlavy, potažmo z mého srdce. Po třech dnech morálního boje píši tuto referenci … Nejraději bych napsal, že společnost TamToMy není ta nejlepší a určitě nikomu nedoporučuji… A to hlavně proto, že bych chtěl, aby dělali jen pro mě 🙂 Jaký dává smysl najít zlato a jen tak všem vytrubovat kde je, ať si také naberou… 🙂 Neříkám, že člověk s TamToMy zbohatne už za půl roku…to ne… člověk s TamToMy zbohatne ještě dřív 🙂 Závěrem bych jen řekl, že díky nim jsem získal vítr v zádech a odvahu realizovat jiné projekty, které jsem dlouho plánoval. A jestli můžu poradit, neváhejte dokud ještě berou, neboť mám v plánu je plně zaměstnat mými projekty.

Od srdce …

Libor Kučera

Ředitel, OKNOGURU

Jelikož žijeme dobu webovou, přišel jsem i já na to, že přesunu část svého podnikání do virtuálního prostoru. Svět IT je pro mě španělská vesnice, jsem rád, že se o tuto stránku věci starají chlapi z TamToMy. Vytvořili osobní web, kampaň, zatraktivnili prezentaci a komunikaci na sociálních sítích, dostali mě blíž klientům skrz monitor. Líbí se mi že drží slovo, termíny, kvalitu, výborná komunikace, proklientský nastavený přístup. Výběr této společnosti oceňuji, začínají se dostavovat první plody nastavené spolupráce.

Roman Hulva

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Každopádně jsem Vám a hlavně panu Chrobákovi chtěl poděkovat za skvělou spolupráci, je vidět, že jste profesionálové. Pan Chrobák vždy vše ochotně vyřešil, veškeré požadavky zapracoval.
Vaše služby mohu s klidným svědomím všem doporučit a v budoucnu se na vás opět obrátím.

Vojtěch Vajda

Důslednost, profesionalita, perfektní komunikace a lidský přístup – takto bych shrnula dosavadní spolupráci s TamToMy. Prozatím využívám tvorbu a správu webových stránek, jejich propagaci a vzdělání v oblasti sociálních sítí. Už se těším na další návrhy a nápady, jelikož všechny dosavadní posouvají jak mě, tak mé obchodní výsledky. Děkuji a doporučuji!

Jana Chrobáková

Realitní průvodce, Bidli holding, a.s.

V dnešní době existuje všude spousta agentur, které tvoří weby na míru. Měl jsem na výběr z několika možností. Nakonec jsem zvolil spolupráci s TamToMy a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Skvělý a profesionální přístup. Web jsem měl hotový velmi rychle, takže mohu jedině doporučit.

Petr Zemánek