Reference

Referenční webové stránky.

Spokojený klient je u nás na prvním místě. Rádi bychom Vám představili několik projektů, na které jsme hrdí.

Jan Bartoš

Základní šablona pro realitního makléře, naplněná textem vytvořeným copywriterem dle zadání klienta. Přizpůsobeno do barev firemní identity a doplněno o kvalitní fotky klienta. TOP nemovitosti pak odkazují na domovský web.

Rychlost výroby

Projekt vytvořen během jednoho týdne. Následně se upravovalo dle připomínek klienta. Spuštění webu do 14 dní.

Výpis nemovitostí

Výpis nabídek funguje na bázi tzv. rubrik, které jsou základní součásti systému a můžete si je přejmenovat dle Vaši libosti.

bartos-reality.cz
zajistenarodina.cz

Zajištěná Rodina

Individuální web na míru dle přání klienta. Zaměřeno především na design. Texty tvořené copywriterem.

Zaměřeno na obsah

Obsah je král a proto každá služba má svou vlastní podstránku. Klient si bude v budoucnu sepisovat své vlastní články, které budou umístěny v blogu.

Grafika dle přání klienta

Ve spolupráci s klientem jsme web graficky odladili tak, aby byl klient maximálně spokojen.

Okno Guru

Na webu najdete spousty zajímavých informací jak předejít rosení oken. Jedná se o upravenou šablona na míru dle potřeb klienta. Zaměřeno primárně na konverze. Texty sepsány copywriterem. Webové stránky následně podpořeny PPC kampani.

Upravená šablona

Základ vychází ze šablony, která byla následně upravena dle připomínek klienta. Přesto, že se jedná o šablonu, dokážeme ji upravit skoro jakkoli.

Navazující marketing

Výpis nabídek funguje na bázi tzv. rubrik, které jsou základní součásti systému a můžete si je přejmenovat dle Vaši libosti.

bartos-reality.cz

Další námi vyrobené projekty

Co o nás napsali naši klienti?

Jelikož žijeme dobu webovou, přišel jsem i já na to, že přesunu část svého podnikání do virtuálního prostoru. Svět IT je pro mě španělská vesnice, jsem rád, že se o tuto stránku věci starají chlapi z TamToMy. Vytvořili osobní web, kampaň, zatraktivnili prezentaci a komunikaci na sociálních sítích, dostali mě blíž klientům skrz monitor. Líbí se mi že drží slovo, termíny, kvalitu, výborná komunikace, proklientský nastavený přístup. Výběr této společnosti oceňuji, začínají se dostavovat první plody nastavené spolupráce.

Roman Hulva

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Po zralé úvaze a zkoumání trhu, jsem se rozhodla při tvorbě webových stránek oslovit společnost TamToMy . Od prvopočátku bylo jednání založeno na důvěře, vstřícnosti a komunikaci…co bylo slíbeno, bylo splněno. Vřele mohu doporučit.

Jolana Urbišová

Realitní průvodce, Bidli holding, a.s.

Důslednost, profesionalita, perfektní komunikace a lidský přístup – takto bych shrnula dosavadní spolupráci s TamToMy. Prozatím využívám tvorbu a správu webových stránek, jejich propagaci a vzdělání v oblasti sociálních sítí. Už se těším na další návrhy a nápady, jelikož všechny dosavadní posouvají jak mě, tak mé obchodní výsledky.
Děkuji a doporučuji!

Jana

Realitní průvodce, Bidli holding, a.s.