Reference

Referenční webové stránky.

Spokojený klient je u nás na prvním místě. Rádi bychom Vám představili několik projektů, na které jsme hrdí.

Jan Bartoš

Základní šablona pro realitního makléře, naplněná textem vytvořeným copywriterem dle zadání klienta. Přizpůsobeno do barev firemní identity a doplněno o kvalitní fotky klienta. TOP nemovitosti pak odkazují na domovský web.

Rychlost výroby

Projekt vytvořen během jednoho týdne. Následně se upravovalo dle připomínek klienta. Spuštění webu do 14 dní.

Výpis nemovitostí

Výpis nabídek funguje na bázi tzv. rubrik, které jsou základní součásti systému a můžete si je přejmenovat dle Vaši libosti.

bartos-reality.cz
zajistenarodina.cz

Zajištěná Rodina

Individuální web na míru dle přání klienta. Zaměřeno především na design. Texty tvořené copywriterem.

Zaměřeno na obsah

Obsah je král a proto každá služba má svou vlastní podstránku. Klient si bude v budoucnu sepisovat své vlastní články, které budou umístěny v blogu.

Grafika dle přání klienta

Ve spolupráci s klientem jsme web graficky odladili tak, aby byl klient maximálně spokojen.

Okno Guru

Na webu najdete spousty zajímavých informací jak předejít rosení oken. Jedná se o upravenou šablona na míru dle potřeb klienta. Zaměřeno primárně na konverze. Texty sepsány copywriterem. Webové stránky následně podpořeny PPC kampani.

Upravená šablona

Základ vychází ze šablony, která byla následně upravena dle připomínek klienta. Přesto, že se jedná o šablonu, dokážeme ji upravit skoro jakkoli.

Navazující marketing

Výpis nabídek funguje na bázi tzv. rubrik, které jsou základní součásti systému a můžete si je přejmenovat dle Vaši libosti.

bartos-reality.cz

Další námi vyrobené projekty

Advokátní kancelář JUDr. Iva Kremplová
dluhopisy.tech
Mikina ČR
Eva Danyiová
Inges
Jolana Urbišová
JAKUB BŘEZINA - protihlukovky.cz
Oddíl Karate v Havířově
Stolařství Aleš
Pavel Džuban
Bydlíme úsporně - výstavba nových domů
vojtechvajda.cz
Daňové poradenství Ostrava Hana Pannová
Radim Randa
Roman Hulva
Okno GURU
Petr Holíček

Co o nás napsali naši klienti?

Jednoho den jsem byl požádán o referenci o pana Týna se slovy, ať je jakákoli jen ať je z mé hlavy, potažmo z mého srdce. Po třech dnech morálního boje píši tuto referenci … Nejraději bych napsal, že společnost TamToMy není ta nejlepší a určitě nikomu nedoporučuji… A to hlavně proto, že bych chtěl, aby dělali jen pro mě 🙂 Jaký dává smysl najít zlato a jen tak všem vytrubovat kde je, ať si také naberou… 🙂 Neříkám, že člověk s TamToMy zbohatne už za půl roku…to ne… člověk s TamToMy zbohatne ještě dřív 🙂 Závěrem bych jen řekl, že díky nim jsem získal vítr v zádech a odvahu realizovat jiné projekty, které jsem dlouho plánoval. A jestli můžu poradit, neváhejte dokud ještě berou, neboť mám v plánu je plně zaměstnat mými projekty.

Od srdce …

Libor Kučera

Ředitel, OKNOGURU

Jelikož žijeme dobu webovou, přišel jsem i já na to, že přesunu část svého podnikání do virtuálního prostoru. Svět IT je pro mě španělská vesnice, jsem rád, že se o tuto stránku věci starají chlapi z TamToMy. Vytvořili osobní web, kampaň, zatraktivnili prezentaci a komunikaci na sociálních sítích, dostali mě blíž klientům skrz monitor. Líbí se mi že drží slovo, termíny, kvalitu, výborná komunikace, proklientský nastavený přístup. Výběr této společnosti oceňuji, začínají se dostavovat první plody nastavené spolupráce.

Roman Hulva

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Po zralé úvaze a zkoumání trhu, jsem se rozhodla při tvorbě webových stránek oslovit společnost TamToMy. Od prvopočátku bylo jednání založeno na důvěře, vstřícnosti a komunikaci...co bylo slíbeno, bylo splněno. Vřele mohu doporučit.

Jolana Urbišová

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Každopádně jsem Vám a hlavně panu Chrobákovi chtěl poděkovat za skvělou spolupráci, je vidět, že jste profesionálové. Pan Chrobák vždy vše ochotně vyřešil, veškeré požadavky zapracoval.
Vaše služby mohu s klidným svědomím všem doporučit a v budoucnu se na vás opět obrátím.

Vojtěch Vajda

Důslednost, profesionalita, perfektní komunikace a lidský přístup – takto bych shrnula dosavadní spolupráci s TamToMy. Prozatím využívám tvorbu a správu webových stránek, jejich propagaci a vzdělání v oblasti sociálních sítí. Už se těším na další návrhy a nápady, jelikož všechny dosavadní posouvají jak mě, tak mé obchodní výsledky. Děkuji a doporučuji!

Jana Chrobáková

Realitní průvodce, Bidli holding, a.s.

V dnešní době existuje všude spousta agentur, které tvoří weby na míru. Měl jsem na výběr z několika možností. Nakonec jsem zvolil spolupráci s TamToMy a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Skvělý a profesionální přístup. Web jsem měl hotový velmi rychle, takže mohu jedině doporučit.

Petr Zemánek