Rozšíření funkcí webových stránek

Webové stránky dokážeme napojit téměř na cokoli!

Napojení na realitní systémy

Používáte ke své práci realitní systém (software) a rádi byste prezentovali všechny své nabídky na svých webových stránkách? Nejste spokojeni se stránkami, které nabízejí firmy provozující realitní systémy? Dokážeme vám naše webové stránky napojit na jakýkoli realitní systém na trhu. Ať už používáte Realman, nebo Urbium, nic pro nás není problém. Webové stránky napojíme na redakční systém WordPress pro snadnou editaci obsahu a nakonec realizujeme napojení na daný realitní software. O tom, jak jsme realizovali napojení třeba na Realmana u jednoho z naších klientů, jsme napsali krátkou případovou studii.

 • zobrazování nabídek z realitního systému
 • zobrazování informací o makléři
Napojení WordPressu na Realman
migrace dat

Migrace dat

Provozujete starší web, který obsahuje spousty obsahu, o který nechcete přijít a proto ani nepřemýšlíte, že byste mohli pořídit nové webové stránky. Tolik práce co by vás čekalo! Při tzv. redesignu ale s migraci počítáme a vše dokážeme plně automatizovat. Proto o data nepřijdete. Myslíme i na URL adresy, které již vyhledávače indexovali. Adresy se snažíme zachovat, případně připravíme správná přesměrování z původních URL adres na nové. Máme zkušeností s migrací tisíce stránek a pokud máte WordPress, máte již z poloviny vyhráno!

 • migrace stránek, příspěvků, fotografií i souborů
 • migrace objednávek, zákazníků a všech dat uvnitř systémů
 • nastavení přesměrování z původních URL adres na nové

Napojení na systémy třetích stran

Pokud potřebujete na webové stránky vypsat informace ze systému třetích stran, např. jako je Ares, napojení není žádný problém. Krásný příklad jsme realizovali u projektu virtualni-kancelar-ostrava.cz, kde jsme dle IČ byli schopni na jedno kliknutí vypsat zbytek důležitých informací ze systému Ares. Ušetřili jsme tak desítky minut klientovi s kopírováním obsahu. A o to přece jde.

 • napojení na systémy třetích stran, např. Ares, případně jiné systémy
Napojení WordPressu na Ares
Nastavení automatických e-mailů

Automatický e-mailing

Takový typický požadavek klienta: „…a když kliknu na to tlačítko, může se mému klientovi poslat e-mail?“ Ano, i toto umíme. Běžně implementuje funkce poptávek / objednávek, kdy po změně např. stavu odchází klientovi e-mail s poděkováním. Jako bonus dokážeme obsah e-mailu napojit na administraci webových stránek a proto si může klient e-mail jakkoli upravit.

 • nastavení automatických e-mailových zpráv z webových stránek na základě různých akcí (změna stavu, kliknutí na tlačítko, apod.)
 • implementace e-mailových zpráv jak příjemci, tak odesílateli

Hypoteční kalkulačka

Funkce, kterou požaduje spousty klientů podnikající ve financích. Cílem není spočítat přesné sazby, ale spíše nechat návštěvníka webu provést konverzi. Zbytek si už klient dořeší např. na osobní schůzce. Realizovali jsme hypoteční kalkulačku s možnosti editace dat přímo v administraci. Pokud i vy chcete implementovat tuto kalkulačku, není nic jednoduššího než nás kontaktovat.

 • implementace kalkulaček s výpočty na základě informací zadaných v administraci
Hypoteční kalkulačka na WordPressu
Konfigurátory na WordPressu

Konfigurátory a formuláře na míru

Vytvořili jsme desítky individuálních formulářů dle přání klientů. Dokážeme navrhnout formuláře, fungující na logických pravidlech. Např., zvolím si ve formuláři, že chci cenový odhad domu a na základě tohoto pravidla se mi zobrazí pole pro vyplnění parametrů daného domu. Také realizujeme konfigurátory, kdy na základě zvolené položky se mění cena. Více informací vám rádi poskytneme osobně.

 • zkrácení poptávkového procesu až o 50 %
 • zvýšení efektivity odbavení poptávky produktů na míru

Jednoduchý intranet

Díky intranetu můžete sdílet informace pouze s konkrétními uživateli. Můžete tak sdílet např. soubory, události a další. Díky intranetu mohou zaměstnanci snadno získávat přístup k potřebným informacím a dokumentům, což zvyšuje efektivitu práce a usnadňuje spolupráci mezi odděleními. I intranet může fungovat na WordPressu.

 • implementace intranetu na jednoduché administraci WordPressu
 • správa uživatelů a jejich profilů a možnost nastavení práv pro jednotlivé uživatele
 • jednoduše lze dále realizovat úpravy na míru vašim potřebám, na rozdíl od pluginů, kde uživatelé většinou využijí pouze část hotového řešení
intranet na wordpressu