potřebujete pomoci v online?

Webové stránky, na které budete hrdí

Ať už s onlinem začínáte, nebo jste ostříleným hráčem, rádi vám pomůžeme najít nové příležitosti přímo pro váš byznys.

Řešení na míru či šablona?

Šablona je graficky předpřipravené řešení, které barevně propojíme s vaší firemní identitou a naplníme obsahem. Spuštění stránek ze šablony je rychlé a levnější řešení. Kdežto na webových stránkách na míru pracuje celý tým, včetně grafika. Můžete se tak těšit na jedinečnou grafiku na míru. Webové stránky na míru jsou sice dražší, ale přizpůsobí se dokonale vašim přáním a potřebám. Ceník webových stránek je individuální. Ceny s vámi rád probere náš obchodní zástupce.

Kdy je vhodná šablona?

V případě, kdy chcete spustit rychle jednoduchý, ale kvalitní web či svou osobní vizitku. Vybírat můžete z desítek moderních šablon.

Kdy je vhodné řešení na míru?

V případě, kdy se chcete odlišit a potřebujete individuální úpravy na míru, jako jsou např. konfigurátory. Neváhejte nás kontaktovat, poradíme, které řešení je vhodné právě pro vás.

Snadná editace, kterou zvládne každý!

K úpravám stránek nepotřebujete umět programovat. Editace je jednoduchá a zvládne ji každý. Jedná se o tzv. wysiwyg editor. Jednoduše obsah přepíšete, či vyměníte fotografii. Se spuštěním webu dostanete jednoduchý návod. V případě složitějších úprav se můžete obrátit přímo na nás. 

Co získáte?

Dostanete plná přístupová práva k editaci obsahu. Stránky budete mít tak stále aktuální.

Servis pro vás

Pokud nemáte na úpravy čas, či požadujete složitější úpravy, pak jsme tu pro Vás.

Servisní balíčky webových stránek

Naše servisní hodinová sazba činí 1 750 Kč bez DPH, avšak nabízíme také zvýhodněné cenové balíčky. Můžete si vybrat z třech tarifů. Pokud by Vám nevyhovoval žádný, můžeme se dohodnout na individuální spolupráci.

Konfigurátor na WordpPressu

Je libo konfigurátor?

Co je to konfigurátor a jak vám může pomoct ve světe onlinu? Sepsali jsme pro vás pár zásadních informací proč a jak můžete využít konfigurátory na svých webových stránkách.

Přehlednost

Konfigurátor můžete využít v případě, kdy prodáváte produkty, které dokážete přizpůsobit potřebám klientům.

Snadná editace

Výsledné ceny a jejich závislosti na zvolených parametrech lze upravovat přímo v administraci WordPressu

Zvýšení počtu poptávek

Díky konfigurátoru si může klient jednoduše produkt upravit a ihned vidí cenu.

Rychlá konfigurace produktů v reálném čase

Konfigurátory stavíme na moderní technologii Vue.js. 

Reference na webové stránky z naší dílny

Jednoho den jsem byl požádán o referenci o pana Týna se slovy, ať je jakákoli jen ať je z mé hlavy, potažmo z mého srdce. Po třech dnech morálního boje píši tuto referenci … Nejraději bych napsal, že společnost TamToMy není ta nejlepší a určitě nikomu nedoporučuji… A to hlavně proto, že bych chtěl, aby dělali jen pro mě 🙂 Jaký dává smysl najít zlato a jen tak všem vytrubovat kde je, ať si také naberou… 🙂 Neříkám, že člověk s TamToMy zbohatne už za půl roku…to ne… člověk s TamToMy zbohatne ještě dřív 🙂 Závěrem bych jen řekl, že díky nim jsem získal vítr v zádech a odvahu realizovat jiné projekty, které jsem dlouho plánoval. A jestli můžu poradit, neváhejte dokud ještě berou, neboť mám v plánu je plně zaměstnat mými projekty.

Od srdce …

Libor Kučera

Ředitel, OKNOGURU

Jelikož žijeme dobu webovou, přišel jsem i já na to, že přesunu část svého podnikání do virtuálního prostoru. Svět IT je pro mě španělská vesnice, jsem rád, že se o tuto stránku věci starají chlapi z TamToMy. Vytvořili osobní web, kampaň, zatraktivnili prezentaci a komunikaci na sociálních sítích, dostali mě blíž klientům skrz monitor. Líbí se mi že drží slovo, termíny, kvalitu, výborná komunikace, proklientský nastavený přístup. Výběr této společnosti oceňuji, začínají se dostavovat první plody nastavené spolupráce.

Roman Hulva

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Každopádně jsem Vám a hlavně panu Chrobákovi chtěl poděkovat za skvělou spolupráci, je vidět, že jste profesionálové. Pan Chrobák vždy vše ochotně vyřešil, veškeré požadavky zapracoval.
Vaše služby mohu s klidným svědomím všem doporučit a v budoucnu se na vás opět obrátím.

Vojtěch Vajda

Důslednost, profesionalita, perfektní komunikace a lidský přístup – takto bych shrnula dosavadní spolupráci s TamToMy. Prozatím využívám tvorbu a správu webových stránek, jejich propagaci a vzdělání v oblasti sociálních sítí. Už se těším na další návrhy a nápady, jelikož všechny dosavadní posouvají jak mě, tak mé obchodní výsledky. Děkuji a doporučuji!

Jana Chrobáková

Realitní průvodce, Bidli holding, a.s.

V dnešní době existuje všude spousta agentur, které tvoří weby na míru. Měl jsem na výběr z několika možností. Nakonec jsem zvolil spolupráci s TamToMy a svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Skvělý a profesionální přístup. Web jsem měl hotový velmi rychle, takže mohu jedině doporučit.

Petr Zemánek

Rychlý hosting pro WordPress - WP Hosting ®