Online prezentace
pro lékaře

Ať jste lékař či zvěrolékař, mít webové stránky je v dnešní online době nutnost.

Webové stránky pro lékaře

Existuje spousty důvodů, proč by měl mít lékař svůj vlastní web. Kromě zvýšení povědomí a prezentaci svých služeb, je to především možnost v rychlosti pacientům zobrazit své kontaktní údaje a aktuální dostupnost. V neposlední řadě zde může lékař vystavit své certifikáty, psát odborné články, nebo vystavit fotografie své ordinace.

Respozivní design

Pacienti mohou jednoduše a rychle najít pomoci mobilního zařízení ordinační dobu, seznam poskytovaných služeb či kontakt na svého lékaře.

Rychlé spuštění

Webové stránky na šabloně jsme Vám schopni spustit do 24 hodin. Pokud byste měli zájem o web na míru s individuální grafikou, pak se jedná o minimálně měsíc práce.

Rezervační systém

Webové stránky na míru vám můžeme napojit na systémy třetích stran, jako je např. rezervační systém pro objednání se k lékaři. Jednodušším řešením je pak na web umístit kontaktní formulář, kde vám jednotlivé zprávy z formuláře budou chodit na vaší e-mailovou adresu.

Weby pro lékaře

Hlavní přednosti webu pro lékaře?

  1. moderní nadčasový a responzivní design
  2. viditelné kontaktní údaje
  3. možnost okamžité rezervace přes formulář nebo rezervační systém
  4. prezentace týmu
  5. jednoduchá správa obsahu
  6. možnost vytvářet další podstránky
  7. možnost psát blogové příspěvky
  8. spuštění webu na šabloně do 24 hodin
  9. možnost dalšího rozvoje webu např. o napojení na služby třetích stran

Kolik to bude stát?

Webové vizitky stojí od 9 900 Kč bez DPH. Pokud máte zájem zájem se odlišit individuální grafikou, pak nabízíme webové vizitky na míru s individuální grafikou. Zde se cena pohybuje v řádech desítek tisíc.

Jak rychle webovou vizitku připravíme?

Pokud máte připravené veškeré podklady, jako jsou texty, obrázky apod. a máte již vyřešenou doménu a hosting, můžeme jednoduchou webovou vizitku připravit do jednoho dne.

Je v ceně webhosting a doména?

V ceně webových stránek není webhosting ani doména. Doménu (např. pepafranta.cz) má ve správě vždy klient. Může využít jakéhokoli registrátora  domén. Hosting doporučuji svěřit firmám zabývajícím se webhostingem např. firmu WP-Hosting.

Výborná spolupráce, rychlá domluva a precizní zpracování.

www.tynova.cz

Renata Týnová

lékařka