SEO konzultace

Už máte za sebou analýzu klíčových slov nebo svůj web optimalizujete nějakou dobu, ale tápete. Potřebujete pouze poradit s konkrétními kroky a ujistit se, že si “nerozbijete SEO”. Pak je SEO konzultace právě pro vás ideální. Připravte si prosím na konzultaci přístupy k analytice a informace o proběhlých pracích na optimalizaci, budeme se vás na ně ptát.

Co získáte?

Hodinu, dvě nebo deset z času našeho SEO konzultanta. Zpětnou vazbu ke stavu optimalizace vašeho webu. Doporučení a nasměrování k dalšímu růstu návštěvnosti a tržeb z vyhledávačů.

Komu se může hodit?

  • majitel webu nebo e-shopu
  • konzultant nebo specialista
  • vývojář, co tvoří optimalizované weby

Kdy je vhodné?

O problematice SEO moc nevíte. Hledáte inspiraci pro kontinuální a dlouhodobou optimalizaci. “Něco se pokazilo” a potřebujete poradit, jak z toho ven.

Proč online marketing s námi?

Na každém projektu si dáme záležet. Věnujeme čas poznání produktu či služby klienta a po analýze si stanovíme směr, kterým se v onlinu dát!

Do hloubky

Každému projektu se podíváme zoubek. Analýza do hloubky a doporučení pro vás.

pro uživatele

Víme, co mají vyhledávače rádi, ale pořád to děláme pro uživatele.

pro vývojáře

V rámci analýz a strategií dodáváme také podklady pro vývojáře.

na později

Rádi měříme, optimalizujeme a naše plány myslí také na později.

k ruce

Nenecháme vás v tom! Pokud potřebujete poradit, jsme vám k ruce.

pro vás

Máme pro vás srozumitelné strategie, přehledné reporty a spoustu nápadů jak posunout vaše online podnikání.

Reference na online marketing z naší dílny

Adam nás provedl školením Facebook pro realitní makléře, které bylo nejen srozumitelné, ale velmi přínosné. Musím pochválit jeho trpělivost s jakou i nám „méně zdatným“ odpovídal na dotazy a snažil se vše vysvětlit.
Jsem přesvědčena, že mě i kolegům toto školení pomohlo k efektivnější propagaci na sociálních sítích. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Linda Lysická

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Nejraději bych napsal, že společnost TAMTOMY není ta nejlepší a určitě nikomu nedoporučuji… A to hlavně proto, že bych chtěl, aby dělali jenom pro mě! 🙂

Díky nim jsem získal vítr v zádech a odvahu realizovat jiné projekty, které jsem dlouho plánoval. Jestli mohu poradit, neváhejte, dokud ještě berou. Mám v plánu je plně zaměstnat mými projekty! 🙂   [zkráceno]

Libor Kučera

Ředitel, OKNOGURU