Kariéra

Nabídka práce WordPress front-end vývojář/ka z Ostravy

Hledáme mezi nás nové kolegy, kteří nám pomůžou.

WordPress front-end vývojář z Ostravy

Kdo jsme a co děláme?

Jsme mladá firma z Ostravy, jejíž vizí je spokojený tým, díky kterému budeme mít spokojené klienty. Mezi naše hlavní produkty patří webové stránky na míru a online marketing. Snažíme se práci dělat tak, abychom na ni byli hrdí. Klient je pro nás někdo, s kým chceme spolupracovat dlouhodobě. Chceme být partneři.

Koho vlastně hledáme?

Hledáme schopného a pečlivého front-end vývojáře, který bude integrovat šablony našich webových projektů. Grafické návrhy zpracováváme v grafickém editoru Figma. Následně je potřeba grafický návrh nasadit na systém WordPress. Budeme rádi, pokud budeš brát v potaz i SEO a myslíš na responziv.

Pokud tě baví právě WordPress a jsi z okolí Ostravy pak se s tebou rádi potkáme.
Ukázky našich spuštěných projektu https://www.tamtomy.cz/webove-stranky-na-ktere-budete-hrdi/reference/ 

Jaké budeš u nás mít výhody?

Je nám jedno, odkud budeš pracovat. Pokud ovšem chceš, můžeš pracovat z naší kanceláře v centru Ostravy. Rádi se totiž bavíme a konzultujeme, jak to bude pro klienta nejlepší. Pod námi je výborná SKELET KAFE, kde chodíme na kafe, nebo na výbornou snídani. Nemáme pevnou pracovní dobu ani píchačky. Čeká tě úvodní zaškolení a Tomáš, který ti vždy pomůže. Samozřejmosti jsou pravidelné teambuildingy a možnost zúčastnit se společenských akcí a školení.

Kam poslat CV?

Své CV zašlete na email tomas.chrobak@tamtomy.cz a do předmětu uveďte: WordPress front-end vývojář z Ostravy.

Jak to u nás vypadá?