Kariéra

Nabídka práce obchodního zástupce

Hledáme mezi nás nové kolegy, kteří nám pomůžou.

Obchodní zástupce

Kdo jsme a co děláme?

Jsme mladá firma z Ostravy, jejíž vizí je spokojený tým, díky kterému budeme mít spokojené klienty. Mezi naše hlavní produkty patří webové stránky na míru a online marketing. Snažíme se práci dělat tak, abychom na ni byli hrdí. Klient je pro nás někdo, s kým chceme spolupracovat dlouhodobě. Chceme být partneři.

Koho vlastně hledáme?

Hledáme obchodního zástupce (OSVČ, dohoda), který nám pomůže v oblasti prodeje a propagace našich produktů. Jelikož víme, že bez obchodu nemůžeme vyrábět, nabízíme férově nastavené provize. Pokud již máš zkušenosti v oboru, je to velké plus.

Jaké budeš u nás mít výhody?

Je nám jedno, odkud budeš pracovat. Pokud ovšem chceš, můžeš pracovat z naší kanceláře kousek od centra Ostravy. Rádi se totiž bavíme a konzultujeme, jak to bude pro klienta nejlepší. Nemáme pevnou pracovní dobu ani píchačky. Čeká tě úvodní zaškolení a Matěj, který ti vždy pomůže. Samozřejmosti jsou pravidelné teambuildingy a možnost zúčastnit se společenských akcí a školení. Dále ti přispějeme na penzijní a životní pojištění, mobilní tarif, sportovní aktivity a pohonné hmoty.

Kam poslat CV?

Své CV zašlete na email matej.tyn@tamtomy.cz a do předmětu uveďte: Obchodní zástupce.

Obchodní zástupce 24/7 - to je Matěj

Matěj Týn, obchodní ředitel

Jak to u nás vypadá?