Analýza klíčových slov

Komplexní pohled na klíčová slova, na která byste se měli soustředit. Analýza odpoví na otázky, která klíčová slova mají vstupní stránku a která nikoliv. Také zjistíte, jak moc se klíčová slova hledají a jaká je konkurence ve vyhledávání.

Co získáte?

Přehledný interaktivní dokument s prezentací dat analýzy klíčových slov. Tabulku plnou směrodatných informací, která vás provede tvorbou vstupních stránek a optimalizací stávajících.

Komu se může hodit?

  • majitel webu nebo e-shopu
  • konzultant nebo specialista
  • copywriter a tvůrce obsahu

Kdy je vhodné?

Tvoříte informační architekturu (strukturu webu nebo e-shopu). Hledáte jaké stránky vytvořit a optimalizovat. Nevíte podle čeho tvořit filtry, kategorie, obsah na webu nebo e-shopu.

Proč online marketing s námi?

Na každém projektu si dáme záležet. Věnujeme čas poznání produktu či služby klienta a po analýze si stanovíme směr, kterým se v onlinu dát!

Do hloubky

Každému projektu se podíváme zoubek. Analýza do hloubky a doporučení pro vás.

pro uživatele

Víme, co mají vyhledávače rádi, ale pořád to děláme pro uživatele.

pro vývojáře

V rámci analýz a strategií dodáváme také podklady pro vývojáře.

na později

Rádi měříme, optimalizujeme a naše plány myslí také na později.

k ruce

Nenecháme vás v tom! Pokud potřebujete poradit, jsme vám k ruce.

pro vás

Máme pro vás srozumitelné strategie, přehledné reporty a spoustu nápadů jak posunout vaše online podnikání.

Reference na online marketing z naší dílny

Adam nás provedl školením Facebook pro realitní makléře, které bylo nejen srozumitelné, ale velmi přínosné. Musím pochválit jeho trpělivost s jakou i nám „méně zdatným“ odpovídal na dotazy a snažil se vše vysvětlit.
Jsem přesvědčena, že mě i kolegům toto školení pomohlo k efektivnější propagaci na sociálních sítích. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Linda Lysická

Realitní průvodce, BIDLI holding, a.s.

Nejraději bych napsal, že společnost TAMTOMY není ta nejlepší a určitě nikomu nedoporučuji… A to hlavně proto, že bych chtěl, aby dělali jenom pro mě! 🙂

Díky nim jsem získal vítr v zádech a odvahu realizovat jiné projekty, které jsem dlouho plánoval. Jestli mohu poradit, neváhejte, dokud ještě berou. Mám v plánu je plně zaměstnat mými projekty! 🙂   [zkráceno]

Libor Kučera

Ředitel, OKNOGURU